Travel Agency

kontakt home

news and events

 

 

[15.09.10]

 

LETNI OBÓZ EDUKACYJNY I WYPOCZYNKOWY FUNDACJI LAUDERA W WIŚLE
 4 - 15 SIERPNIA 2010

Łódź 05.09.2010

Fundacja Ronalda S. Laudera
Letni obóz edukacyjno-wypoczynkowy
skr. poczt. 204
90-950  Łódź
Tel. 501 271 721

B”H                      

 

         Bardzo dziękujemy za miłą współprace przy realizacji programu na letnim obozie Laudera w Wiśle. Stworzyliśmy tam wspólnie serdeczną, rodzinną I energetyczną atmosferę. Pokazaliśmy, że nie tylko potrafimy się razem uczyć ale także dobrze bawić, że leży nam na sercu dalszy rozwój i wspieranie życia żydowskiego w Polsce.
Dziękujemy rabinom i wykładowcom z Polski oraz gościom z innych krajów, którzy odwiedzili letni obóz Laudera i dawali wspaniałe, wysokiej klasy wykłady oraz prowadzili jesziwę.
Dziękujemy tym, którzy prowadzili zajęcia z dziećmi i młodzieżą,  za ciężką i odpowiedzialną pracę. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym jedzenie było nie tylko koszerne ale urozmaicone i smaczne. Dziękujemy tym, którzy prowadzili warsztaty, tym którzy dbali o nasze zdrowie, oraz innym którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu tegorocznego obozu. Wszystko to podniosło wartość edukacyjną i integracyjną tego wyjątkowego, letniego spotkania Żydów z całej Polski.
Mamy nadzieję, że i w przyszłości będziemy współpracować przy realizacji rodzinnych, edukacyjno-wypoczynkowych obozów Fundacji Ronalda S. Laudera w Polsce, dzięki którym możemy tchnąć otuchę i odwagę w serce każdego z nas.

         Serdecznie pozdrawiamy oraz życzymy zdrowia i sukcesów.

Pragniemy także przekazać serdeczne życzenia szczęśliwego żydowskiego Nowego Roku 5771,
abyśmy wszyscy byli zapisani w księdze życia i w niej zapieczętowani.

LESZANA TOWA UMETUKA.

 

Rabin Maciek Pawlak
Dorota Ciesielska
Baruch Ciesielski

 

Zapraszamy do galerii [Galeria]